SnapTube App: Best Free Downloader Video

Snaptube është më e mira Youtube pa kërkesë për Android. Kjo pagesë Android app ju ndihmon për të shkarkuar video YouTube dhe faqet e tjera platformat Video, si Dailymotion, hardhi, vimeo, etj. për shembull. Snaptube ofron të ulët të HD dhe madje 4K cilësisë. Kështu që, ju mund të zgjidhni cilësinë e videos që ju dëshironi. Si downloader mirë e videove për Android, Snaptube është gjithashtu e mundur për të shkarkuar audio. Ajo ju ofron audio në formate MP3 dhe M4A.

app snaptube


Adverstisement

SnapTube – Top Video Downloader për pajisje Android

A ju pëlqen të shikojnë video nga YouTube? A abonoheni disa kanale YouTube dhe nuk duan të humbasë përditësimet video nga kanali?

A ju pëlqen për të shkarkuar muzikës videoklip nga këngëtari tuaj të preferuar në YouTube? Apo nuk ju pëlqen për të shkarkuar video funny në YouTube dhe të shikojnë atë offline me miqtë tuaj?

Me teknologji të avancuar që smartphones tona kanë tani, është e mundur për ne për të parë video YouTube nga smartphone tona ose tabletë. për më tepër, smartphones dhe tableta fundit kanë ekran mjaft të madh që na bëjnë të përshtatshëm për të parë video.

Për sa kohë që ne kemi lidhje interneti, ne mund të shikojnë video YouTube nga smartphones tona dhe tableta, të cilat kjo mund të bëhet vetëm në PC kohë më parë. madje, ne mund ta shkarkoni video YouTube për të lira nga pajisjet tona Android. Çfarë aplikacion Android që mund të ju ndihmojë të shkarkoni video YouTube në çast?

Në këtë artikull, Ne do të ju jap një përmbledhje rreth një e mirë YouTube downloader video për pajisje Android që ju mund të përdorni për të lira.

Çfarë është SnapTube?

Smartphones dhe tableta janë argëtuese tonë të ri që ne mund të përdorni atë për qëllime të ndryshme. Kur ne të mërzitem, ne vetëm mund të rrëmbej telefonat tanë dhe të shikojnë video në YouTube.

YouTube është si një TV me shumë programi për të zgjedhur. Ne edhe mund të zgjedhin se çfarë programe që duan të shikojnë në të. Ka komedi, short Video, rimorkio, Clips Music dhe shumë më tepër. Të gjitha përmbajtjet në YouTube janë të lirë për të shikuar. Por ju e dini që ju mund ta shkarkoni video në YouTube dhe të shikojnë atë offline? Kështu që, ju ende mund të shikojnë atë edhe pse ju nuk keni qasje në internet.

Është SnapTube – një aplikim Video Downloader për Android që mund të ju ndihmojë të shkarkoni video YouTube falas.

SnapTube do të ju lejojnë të shkarkoni YouTube Video lehtë, kështu që ju mund të ruani video në Gadgets tuaj dhe të shikojnë atë më vonë, edhe pa lidhje interneti. Ky Android Video aplikacion downloader gjithashtu ofron shumë karakteristika të pabesueshëm që ju nuk mund të aftë për të gjetur në aplikacionet e tjera Video Downloader.

me aplikimi SnapTube, shkarkimit videon nga YouTube do të jetë më e thjeshtë dhe më e lehtë.

A Review pak rreth SnapTube Aplikimi

Si një nga faqet më të mëdha video që përmban shumë video, ajo ka dyshim se shumë njerëz preferojnë të shikojnë YouTube se TV. por, pasi ne kemi nevojë për qasje në internet për të derdhet video në YouTube, ajo është mjaft e një problem në qoftë se ne kemi për të gjetur vend të lirë WiFi sa herë që ne duam të derdhet video në YouTube. Kështu që, pse nuk kemi të shkarkoni video në YouTube dhe të shikojnë atë më vonë?

app SnapTube ka fituar popullaritetin e saj si një e mirë Apps Video Downloader për Android. Milionë njerëz e kanë shkarkuar atë dhe provuar vetë sa i mirë app SnapTube është. Shumë njerëz të cilët kanë instaluar SnapTube në telefonin e tyre thanë se ata janë mirënjohës për këtë app.

app SnapTube do të jep juve akses për të shkarkuar video të, shfaqje televizive, music clip video dhe shumë më tepër në YouTube menjëherë. A nuk është e mahnitshme që të ketë një koleksion të videos nga kanalet tuaja të preferuara? Kështu që, më vonë ju mund të shikojnë ata të gjithë në çdo kohë dhe kudo.

Shkarko app Snaptube

Çfarë e bën të aftë për të SnapTube?

Ka shumë YouTube Downloader Video Apps për Android atje, por disa prej tyre nuk janë aq i mirë sa SnapTube App. SnapTube është një nga Apps Video Downloader që ju duhet të konsiderojnë si ajo e ardhur me shumë karakteristika të shkëlqyer.

Para se të shkarkoni SnapTube App, Unë do të doja të ndajë disa informacione në lidhje me çfarë mund të bëjë SnapTube App për ju. SnapTube ju ndihmon të shkarkoni videot nga YouTube për pajisjet Android çast.

Nga shkarkimit video të përdorur SnapTube, ju nuk duhet të shqetësohen për cilësinë. SnapTube do të ju lejojnë të zgjidhni cilësinë e videos që ju doni të shkarkoni bazuar në nevojën tuaj.

Si SnapTube ju jep liri për të zgjedhur cilësinë e videos, ju mund të vini cilësia e ulët apo me cilësi të lartë përkufizim. për më tepër, SnapTube nuk do të ju jap kufizim për të shkarkuar video të. Kjo ju lejon të shkarkoni video të sa më shumë si ju mund të.

Shkarko Video për pagesë duke përdorur SnapTube App

A e dini se Gadgets Android mund të zëvendësojë PC tuaj? Ne mund të bëjmë shumë gjëra në smartphone tonë Android si shikuar video online, internet browsing, shkrim email dhe shumë më tepër.

Video streaming nga smartphone tuaj është sigurisht e bukur dhe më e lehtë për të bërë si ju mund ta bëni atë kudo dhe kurdo. Një nga faqet më të mëdha, ku ju mund të derdhet dhe të shikojnë video falas është YouTube. Nuk janë të kategorive të ndryshme të video ju mund të shikojnë, si DIY, clip qesharake, gjallëri, Videoklipi, film short, etj.

YouTube ofron të gjitha videot për të lira. Kjo do të thotë që ju mund të derdhet dhe të shikojnë video në YouTube pa blerjen. Të gjithë ju duhet të keni lidhje interneti.

Çfarë ndodh nëse ju keni lidhje interneti, por ju nuk keni kohë për të parë? Apo ndoshta ju pëlqen të mbani videot e grupet tuaj të preferuar dhe këngëtarë? SnapTube App mund ta bëjë këtë për ju.

app SnapTube do të ju lejojnë të shkarkoni clips Music e grupet tuaj të preferuar dhe këngëtarë ose video të tjera në YouTube për të lira në një mënyrë të thjeshtë. Kështu që, ju mund të shikojnë atë më vonë, edhe pse ju nuk keni qasje në internet. Të gjitha videot do të ruhen në smartphone tuaj.

SnapTube mbështet shumë video sites

YouTube nuk është website i vetëm që ofron video të. Ka shumë faqet e internetit të derdhet dhe të shikojnë video të tjera se YouTube, si Vimeo, hardhi, Vidio, LiveLeak, Dailymotion dhe shumë më tepër. si YouTube, të gjitha videot në ato faqet e internetit janë të lirë për të shikuar.

Ajo që unë jam duke shkuar për të thënë është se SnapTube ka mbështetur edhe ato vende në aplikimin. kështu, është më e lehtë për ne për të parë video nga vendet e ndryshme.

Çfarë nëse ju doni të shkarkoni video, por website video nuk është në SnapTube? zhvilluesit SnapTube kanë menduar për këtë. Ata kanë shtuar një funksion që ju lejon të shtoni faqen tuaj të preferuar me dorë. Pasi ju të shtoni burimin e videos me dorë, ju mund të fillojnë të shkarkoni video prej saj.

snaptube Aplikim Shkarko

Discover Popular Video me SnapTube

A jeni duke kërkuar për videot përditësuar që kanë qenë të njohura e fundit? SnapTube mund të ju ndihmojë me këtë.

Gjetja e video popullore në app SnapTube është e lehtë. Në fakt, SnapTube ka një seksion për video popullore. Pjesa e njohura video do të ju jap të rinovuar në lidhje me videon që është popullor në vendin tuaj. Ky seksion është përditësuar rregullisht pas prirje automatikisht.

SnapTube ju ndihmon gjetjen e video popullore çast. Kjo është me të vërtetë një përfitim që ju nuk keni nevojë të përdorni më shumë përpjekje për të marrë videos popullore. Me fjale te tjera, SnapTube thjeshton rrugën tuaj për të marrë përditësim në lidhje me atë që po ndodh rreth jush. Amazing nuk është ajo?

Share Video Shkarko me Miqtë

Sharing është i dashur, kjo është ajo që ka thënë njerëzit. Eshte e vertete. Përse? Dikur, kur ne jemi të shikuar video në app SnapTube, ne gjejmë një video frymëzues që ne duam miqtë tanë për të parë atë si të mirë. Është si se ne jemi duke u përpjekur për të frymëzuar të tjerët duke përdorur video.

Kur ju jeni në këtë situatë, ju vetëm mund të ndajnë video jeni duke shikuar në SnapTube përdorur funksion ndarjen. Kjo është një nga karakteristikat më të mira të SnapTube që ju lejon për të ndarë lumturinë të tjerëve duke ndarë videon në mediat tuaj sociale.

Snaptube ju jep mundësi se si për të ndarë video në mediat sociale, si WhatsApp, Facebook, Email, Twitter dhe shumë më tepër. Ajo është shumë e thjeshtë për të ndarë videon duke përdorur Snaptube. Vetëm kliko në ikonën Share në fund dhe ju do të shihni shumë mënyra për të ndarë video. mbaj mend, ndarja është dashur!

Shkarko HD Video përdorur SnapTube

Streaming video është me të vërtetë e lehtë kur ju keni lidhje të shpejtë interneti. Por ajo është më e rehatshme për të parë videon jashtë linje në qoftë se lidhja juaj e internetit nuk është shumë e shpejtë. Unë besoj se ju nuk e pëlqen asnjë ndërprerje si buffering duke shikuar videon, e drejtë? Sidomos kur është fjala për pjesën kryesore të tregimit.

SnapTube ju jep mundësi për të shkarkuar video në cilësi të ndryshme. Është e mundur për ju për të shkarkuar video të nga të ulët të cilësisë HD. Kjo mund të bëhet në disa hapa të thjeshtë.

Pasi ta keni shkarkuar video HD në aplikimin SnapTube, ju mund të shikojnë atë offline me miqtë tuaj. Kjo është me siguri më shumë argëtim për të parë atë me miqtë, e drejtë?

Get Clips Music nga grupet tuaj të preferuar dhe këngëtare

A keni parë klipin News Video të Coldplay? A ju keni një koleksion të klipeve muzikore nga këngëtarët tuaj të preferuar ose grupe?

Në qoftë se ju e quani veten një tifoz i madh i një këngëtari apo grupi, kjo është shumë e zakonshme që të ketë mbledhjen e klipeve të tyre të muzikës shumë, pranë dosjet e tyre MP3 apo DVD. për fat të mirë, shumë këngëtarë dhe bende doja të postoni clips tyre video në YouTube dhe ata janë të lirë të shikojnë.

megjithatë, është mjaft i mundimshëm në qoftë se ne duam të shikojnë preferuar clips tona Video, por ne nuk kemi asnjë lidhje interneti. Një mënyrë e thjeshtë për të shikojnë video clips nga grupi tonë të preferuar dhe këngëtarët është duke e shkarkuar të gjithë ata. Por si për të shkarkuar video në YouTube?

Snaptube Video Downloader mund të bëjë të gjithë punën që lidhet për të shkarkuar video për shembull. Kjo është e mirë video downloader ju mund të përdorni në pajisjen tuaj Android që mund të ju ndihmojë të shkarkoni video klipe nga këngëtarët tuaj të preferuar dhe grupet. Nuk shqetësohet në lidhje me cilësinë si Snaptube Video Downloader ju lejon të shkarkoni video në cilësi të ndryshme, nga 144p në 1080p 0r edhe 2K videos.

Shkarko video clips nga grupet tuaja të bukur dhe këngëtarë përdorur Snaptube Video Downloader për të lira dhe të gëzojnë ato offline pa miqtë tuaj.

SnapTube: Downloader The Best MP3 për Android

Duke dëgjuar muzikë e bën të qetë tonë mendje dhe të freskëta. Ajo gjithashtu ndryshon disponimin tonë, nga negative në pozitive. madje, muzikë mund të rrisë kreativitetin tonë në lidhje me punën që ne po bëjmë, të tilla si pikturë, shkrim, ose vallëzimi. megjithatë, muzikë të ndryshëm do të çojë rezultate të ndryshme. Kështu që, çfarë lloji të muzikës që ju pëlqen të dëgjoni?

Duke folur për muzikë, pa marrë parasysh zhanër ju dëgjoni, nuk është një pyetje e thjeshtë, “Si mund të rinovuar bibliotekën tuaj muzikë?” Ne ju rekomandojmë që të mbështesë këngëtarët ose grupet, duke blerë versionin origjinal. por, në qoftë se ju dëshironi të keni vrojtim këngë para se të blejnë versionin origjinal, ka një app mp3 downloader për Android që mund të ju ndihmojë, SnapTube MP3 downloader për Android.

SnapTube MP3 downloader për Android ju lejon të shkarkoni MP3 nga SoundCloud ose YouTube. Kur ju shkarkoni MP3 nga YouTube, Snaptube automatikisht do të konvertohet video në format audio. Ju nuk keni nevojë për plugin për këtë funksion. Gjithçka është në një paketë. Kjo edhe ju jep mundësi për të shkarkuar në formate MP3 ose M4A. A nuk është kjo e mahnitshme?

Download muzikë me SnapTube do të ju jap të përjetojnë se sa e lehtë është për të shkarkuar MP3 në smartphone. Ju mund rishikim audio clip direkt. madje, është e mundur për ju për të transferuar dhe të luajë atë në laptop apo Mac. mjaft interesante, nuk është ajo? Keep lexim për të dini se si për të shkarkuar SnapTube MP3 downloader.

download snaptube

Pse SnapTube speciale

Ashtu si aplikacionet e tjera Video Downloader, SnapTube është në gjendje për të shkarkoni video nga YouTube dhe faqet e tjera video platformë. Ajo gjithashtu ju ndihmon të shkarkoni audio nga YouTube nga konvertimin atë automatikisht. Nëse SnapTube është si të gjitha kërkesat e tjera Video Downloader, ajo që e bën atë të ndryshme se aplikacionet e tjera Video Downloader pastaj?

Zbatime të Tjera, ju duhet të kërkoni video me titull. Nëse ju nuk keni fjalë kyçe të drejtë, ju do të duhet të shpenzojnë kohë për të lëvizur video ju jeni duke kërkuar për. Ndërsa për SnapTube, ju vetëm mund të gjeni video të bazuar në kategorinë e. Shko në kategori tab dhe për të gjetur video që ju kërkoni.

Aplikimi SnapTube ka siguruar disa kategori të cilat do të bëjë kërkim juaj bëhet më e lehtë. Kategoria e janë Music, Games, Lifestyle, Pets, argëtim, kinema, Lajme, sport, Teknologjia dhe madje Education. Pra video që duket do të jetë më specifik.

Duke pasur kategori të videove do të bëjë që ju pëlqen duke parë TV. Është si se keni kanal të ndryshme që i përshtaten nevojën tuaj, pa u hutuar me video nga kategoritë e tjera që ju nuk mund të pëlqen.

Përveç Shkarko Video, SnapTube gjithashtu ju lejon të bëni video bookmarking. Vetëm në rast se ju doni të shkarkoni ato më vonë. Ky funksion bookmark ju ndihmon të ruani video që dëshironi të shkarkoni apo të shikojnë, por ju nuk mund ta bëjë këtë, kur ju keni gjetur atë. Kështu që, në vend të kërkimit atë një herë më shumë, ju mund të bookmark it.

tipar popullor tab është gjithashtu një tjetër gjë që SnapTube ofruar. Ky funksion do të ju jap përditësim në lidhje me videot që janë shikuar nga shumë njerëz. Sa herë që ju doni të dini se çfarë video është popullor ose viral, vetëm kontrolluar këtë skedë popullor në SnapTube.

SnapTube për Android: Çdo gjë që ju duhet të dini

SnapTube ju jep juve akses të lirë për të shkarkuar video dhe audio në mënyrë që ju mund të shikojnë atë offline me miqtë tuaj. Duke shkarkuar video dhe audio, ju mund të luajnë atë kudo dhe në çdo kohë pa lidhje interneti.

Ndarja video është një tjetër aftësia e SnapTube Video Downloader. Le të jenë të frymëzuar me video ju të përbashkët. Kjo ndarje karakteristika mund të bëhet në shumë mënyra, si email, WhatsApp, Linjë, Cicëroj, etj.

SnapTube ofron cilësi më të mirë të video dhe audio files. Kjo ju jep liri për të zgjedhur cilësinë skedarëve të bazuar në nevojën tuaj. Kjo edhe ju lejon të shkarkoni në 4K cilësinë videove.

Bookmarking video në SnapTube do të bëjë më të lehtë për ju që të gjeni video të cilat ju ruajtur më parë. Kjo ju ndihmon të ruani video tuaj të preferuar që ju doni të shihni më vonë.

Video dhe fotografi audio ju shkarkoni nga SnapTube është në gjendje për të luajtur në Gadgets të tjera, si PC ose Mac. Nëse jeni të gjetur problemin shkarkoni video nga PC apo Mac, SnapTube mund të jetë zgjidhja juaj.

shkarko snaptube Video Downloader

Ne rregull! Pra, Si të Shkarko SnapTube për Android?

A jeni të interesuar për të shkarko SnapTube dhe të provoni veten për të shkarkoni video nga YouTube? Po të jetë kështu, Ne do të ju tregojnë hapa të thjeshtë se si të shkarkoni SnapTube. Ju lutem lexoni tutorial tërësisht kështu që instalimi mund të bëhet pa probleme.

SnapTube në thelb është një kërkesë Android që do të thotë se ajo punon vetëm për pajisjet Android, duke përfshirë smartphone dhe tabletë.

Çfarë ju duhet të dini është se SnapTube nuk është në dispozicion në Google Play Store. Përse? Google kufizon të gjitha aplikacionet Video Downloader. Kështu që ju nuk do të gjeni atë në Google Luaj Store.

Ku për të shkarkuar app SnapTube, atëherë? Ju mund të shkarkoni aplikacionin SnapTube duke vizituar faqen e saj zyrtare ose në snaptubepc.org. atëherë, pasi të keni shkarkuar nga faqja e internetit, ju mund të drejtpërdrejt të instaloni atë në Gadgets tuaj.

Edhe pse ajo shkon njësoj në pajisjet Android, ju duhet të lexoni kërkesat minimale dhe çfarë ju duhet të bëni para se të shkarkimit SnapTube aplikimit dhe të instaloni atë në pajisjet tuaja Android.

Setup para shkarkimit SnapTube App

Çfarë ju duhet të bëni para se të shkarkimit SnapTube App? Kjo është pyetjet më të kërkuar nga shumë përdorues.

Para se të shkarkoni dhe të instaloni aplikacionin SnapTube për pajisjet Android, ju duhet të kontrolloni kërkesat minimale. Cilat janë ato? Kontrolloni listat poshtë.

 • SnapTube shkon pa probleme në pajisjet Android me OS 4.0 (Ice Cream Sandwich) ose me vone. Kontrollo versionin tuaj Android OS para instalimit.
 • Kontrolloni kujtesën tuaj të lirë të brendshme. Sigurohuni që ju keni mjaft të lirë kujtesës për të instaluar aplikacionin SnapTube në pajisjen tuaj Android.
 • Mundësuar funksion të instaluar APK që nuk është nga Google Play Store duke shkuar për të siguri > intimitet > Burimet uknown, pastaj të kthehet në këtë funksion.

Hapat për të Instaloni SnapTube Aplikim

Pasi ta keni lexuar të gjitha kërkesat e mësipërme, tani është e sigurt për ju për të instaluar aplikacionin SnapTube. Instalimi SnapTube është shumë e lehtë. Është e mundur që ju të bëni atë vetëm. Por ne ende do të ju jap një udhëzim në rast se keni nevojë për të.

 1. Shkarko SnapTube APK nga Snaptube APK Shkarko Faqe ose kjo pasqyrë Shkarko Snaptube faqe për të marrë APK fundit snaptube direkt nga pajisjen tuaj celular.
 2. Gjeni SnapTube APK që ju e keni shkarkuar vetëm dhe takoni dy herë mbi të.
 3. Trokitje e lehtë në instaloj në fund të drejtën për të filluar progresin e instalimit. Ajo mund të marrë disa minuta. Ju lutemi të jetë i durueshëm.
 4. trokitje e lehtë hapur të fillojë duke përdorur aplikacionin SnapTube dhe shkarko videon.

Pasi të keni mbaruar instalimin SnapTube app në pajisjen tuaj mobile, ju mund të fillojnë të shkarkoni video nga YouTube apo vende të tjera të ofruara nga SnapTube. SnapTube ju lejon pa pagesë të gjitha videot që dëshironi.

snaptube për Android

SnapTube për PC Windows dhe Mac

Shumë njerëz janë dakord se zbatimi SnapTube është një e mirë video të shkarkuar klientët. Është aftësia për të shkarkoni video nga YouTube, Facebook, dhe vende të tjera ka habitur të gjithë. Kjo është për shkak të thjeshtësisë që SnapTube bën të gjithë e do këtë kërkesë.

Për shkak të këtij fakti, shumë njerëz fillojnë të gjejnë një mënyrë për të instaluar SnapTube në PC Windows ose Mac. por, është e mundur që të instaloni këtë app në PC Windows ose Mac? Përgjigja është po. Është e mundur që të shkarkoni dhe të instaloni app SnapTube për PC Windows ose Mac. atëherë, si mund ta bëjmë atë? Lexoni shpjegimin e mëposhtëm.

Edhe pse SnapTube është një pajisje Android, kjo nuk do të thotë se SnapTube nuk mund të kandidojë në PC Windows ose Mac. Nuk është një mashtrim që na mundëson për të drejtuar kërkesën Android në PC Windows ose Mac pa probleme. Për ta bërë këtë, ne kemi nevojë për Android Emulator. Ka shumë Emulators Android që ne mund të përdorni. Ne ju rekomandojmë që të përdorni Bluestack Android Emulator.

Pasi ta shkarkoni dhe instaloni Bluestack Android emulator, ju mund ta shkarkoni SnapTube APK në faqen e shkarkimit, dhe të instaloni atë në Bluestack. atëherë, Aplikimi SnapTube është gati për PC Windows ose Mac. Për tutorial të plotë, Ju mund të vizitoni snaptube për PC Windows-it ose SnapTube për Mac faqe.

SnapTube APK: Shkarko SnapTube APK versionin e fundit 2017 ose Older Version i SnapTube

SnapTube nuk është i kufizuar nga Google, kështu që ju nuk mund të jetë në gjendje për të gjetur SnapTube në Google Luaj Store. Kështu që, Ne ju ofrojmë offline installer SnapTube APK që ju mund të shkarkoni nga Shkarko Snaptube faqe.

Para se të shkarkoni aplikacionin SnapTube, ju mund të shihni informacion në lidhje me aplikimin poshtë.

Informacione aplikimi:

 • Latest SnapTube App Version : SnapTube 4.24.0.9411
 • Emri Paketa : com.snaptube.premium
 • Madhësia e dokumentit : 8.7MB
 • Android OS (i nevojshëm) : 4.0 ose me vone
 • Liçensë : falas

snaptube.premium download

Si të instaloj SnapTube për Gadgets të ndryshme

SnapTube është padyshim më e mirë pa pagesë video downloader. Që nga shumë njerëz duan këtë kërkesë në Gadgets tyre, kështu që ne ju shkruaj tutorial të thjeshtë për të instaluar SnapTube në pajisjet Android, tabletë, ose smartphone, pajisjet iOS, si iPhone dhe iPad.

Ne gjithashtu do të japë tutorial se si për të shkarkuar dhe instaluar SnapTube për PC Windows-it (8, 8.1, 10), Laptop apo Mac.

SnapTube për Android (Smartphone apo tabletë)

Ne kemi siguruar ju tutorial për të instaluar SnapTube për pajisje Android në hapa të thjeshtë. Ju lutem vizitoni faqen Android tutorial për të parë hapa të qartë: SnapTube për Android.

SnapTube për PC Windows-it (8/8.1/10) ose SnapTube për Laptop

Është e mundur për të instaluar SnapTube për PC Windows ose Laptop. Nëse doni të dini tutorial, kontrolloni instalimin tutorial PC me Windows SnapTube për hapat detaje: SnapTube për PC Windows-it ose kompjuter portativ.

SnapTube për Mac

SnapTube mund të zhvillohen normalisht në Mac. Si eshte e mundur? Lexoni tutorial të plotë në faqen e instalimit Mac për tutorial të plotë: SnapTube për Mac.

SnapTube për iPhone / SnapTube për iOS / SnapTube për iPad

Është SnapTube për iPhone, iOS ose iPad në dispozicion? Gjeni atë në këtë faqe për informacion të plotë: SnapTube për iPhone ose iPad.

Kjo është e gjitha informatat në lidhje me aplikimin SnapTube. Ne do update rregullisht këtë faqe kurdo informacion të ri në lidhje me SnapTube vjen. Nëse keni ndonjë gjë për të pyetur, ju lutem rënie pyetjen tuaj në Komentin kutinë më poshtë.

Cfare ka te re

Siç e kemi përmendur më parë se çdo përditësim gjithmonë të sjellë arna për të mete dhe karakteristika të reja. Cilat janë ato?

 • Watch all the videos in SnapLists in a row in full screen.
 • A better playback experience.
 • Now you can download your playlists and Watch Later list on YouTube.
 • Add new Next Video button.
 • Add 9 Indian native languages: Hindi, Bengali, Telugu, Marathi, Tamil, Urdu, Gujarati, Kannada, Malayalam.
 • Fixed problem ‘cannot find downloaded video on SD card.
 • Look again the video you have seen on History.
 • Put videos and Snaplists to ‘Lovedlike a playlist.
 • Versioni i ri i SnapTube ju lejon të Login duke përdorur Facebook ose Google llogarinë tuaj në mënyrë që ju mund të personalizoni SnapTube tuaj.
 • Fix mete nga versioni i mëparshëm dhe për të përmirësuar përvojën e përdoruesit.
 • Autoplay është aktivizuar tani. Ju mund të luajnë të gjitha videot në SnapList automatikisht.
 • Të gjitha dosjet mund të gjendet duke përdorur dosjet e mia ose app Explorer.
 • Përvoja më e mirë e përdoruesit.

Sharing është i dashur!